KENDİ YOLUM
01
BRIEF

Markanın bilinirliğini artırmak ve diyalog yaratmak amacıyla bir dijital iletişim stratejisi ve sosyal medya içeriği üretimi isteniyordu.

Bisiklete binmenin hissettirdiği tüm güzel duyguları barındıran ve hedef kitlenin bağ kurabileceği bir içerik konsepti ile ilerlemeye karar verdik.

02
YAKLAŞIM

03
KENDİ YOLUM

Bisiklete binen herkesin dahil olmaktan keyif alacağı bir kampanya kurgusu yarattık. #kendiyolum'u ön plana çıkaran kampanyada tüm bisiklet severlere hayatlarına dahil edebilecekleri bir şarkı hediye ettik. Sosyal medya içerikleri ile desteklenen kampanyada bisiklet severlerin #kendiyolum etiketi ile kendi içeriklerini yaratmalarını istedik.

04
RUN RUN YOLA DEVAM

Türkiye’nin en sevilen rap sanatçılarından Tankurt Manas'la bir rap parçası hazırladık. Şarkı için Sedona ürünlerini kullandığımız bir video klip prodüksiyonu yaptık.

05
BİSİKLET AŞKTIR

Video 1 milyondan fazla izlendi, #kendiyolum ile üretilen içerikler yüksek beğeni ve etkileşim oranları elde etti. Kampanya süresince kullanıcıların sevip benimsediği #runrunyoladevam bisiklet kullanıcıları arasında bir trend başlattı.

2016