REPLAY ON

Geleceğe Yakından Bak !

Türkiye İnovasyon Haftası stratejik partnerliğinin 7.yılında TEB, Türkiye İnovasyon Haftası’na yepyeni bir bakış açısı getirecek, katılımcıların geleceğe yakından bakmalarını sağlayacak, gençleri inovasyon ile buluşturacak bir projeye ihtiyaç duyuyordu.

01

Konsept Geliştirme

Daha önce geliştirdiğimiz ve iki yıldır ziyaretçiler ile buluşturduğumuz RE-PLAY konseptinin devamı niteliğinde, teknoloji kullanımının popüler kültür, sanat ve spordaki güncel yansımaların olduğu yenilikçi birçok projeyi kapsayan ve ziyaretçilerin iki gün boyunca hayallerini özgür bırakabileceği RE-PLAY ON konsepti geliştirildi.

02

Konsept Tasarım

Sporun ve müziğin geleceğinde teknolojinin ve kullanıcı deneyiminin  önemini ön plana çıkaran konseptin söylemi ‘’geleceğe yakından bak’’ olarak belirlendi.

RE-PLAY ON için hazırlanan logo, animasyon ve branding çalışmalarında konsepti en doğru şekilde yansıtacak biçimde dinamik ve renkli bir dil oluşturuldu.

REPLAY ON REPLAY ON
03

Online Video Prodüksiyonu

RE-PLAY ON’un online mecralardaki tanıtımı için, 3. yılındaki RE-PLAY konseptinin gelişimini de  içeren bir video prodüksiyonu hazırlandı, ziyaretçilere hem konsept hem de mekan ve tarih hakkında bilgi verildi.

04

Etkileşim Projeleri Tasarım & Geliştirme

“Geleceğe Yakından Bak” sloganıyla yola çıkan  RE-PLAY ON’da futboldaki şut antrenmanlarının oyunlaştırma unsurlarıyla yeniden üretildiği, müzikteki canlı prodüksiyon performanslarının kullanıcı katılımıyla yeniden yorumlandığı, otomobil sporlarındaki drift tekniklerinin küçük ölçekli olarak hazırlanan pistlerde yeniden tasarlandığı projelerle katılımcıların hayallerini özgür bırakabilecekleri projeler yer aldı.

Ziyaretçiler,  Shoot ON ile geleceğin futbol  antrenmanı, Music ON ile müziğin geleceğini keşfetme fırsatını yakaladılar.

REPLAY ON REPLAY ON
05

Sonuçlar

2 gün boyunca ziyarete açık olan RE-PLAY ON, 40.000 katılımcıya ev sahipliği yaptı ve yoğun bir ilgi gördü.

2019