WAVE İNOVASYON SERGİSİ - 360

Wave İnovasyon Sergisi – 360 (Prodüksiyon)

WAVE İnovasyon Sergisi, TEB’in küresel partneri BNP Paribas tarafından global olarak desteklenen bir proje. Sergi Paris, San Francisco ve Milano gibi dünyanın pek çok büyük şehrinde yer aldıktan sonra, Türkiye İnovasyon Haftası 2015 kapsamında TEB tarafından İstanbul’a getirildi. “Tutumlu İnovasyon” konseptiyle oluşturulan serginin Türkiye’deki tüm tanıtım çalışmaları oluşturuldu.

01

Online Video Produksiyon

Serginin konseptine ve içeriğine dair bilgilendirici online tanıtım filmi prodüksiyonu hazırlanarak projenin duyurusu yapıldı; ziyaretçilere mekan ve tarih hakkında da bilgi verildi.

02

Farklı Oyna, Farklı Düşün

Serginin konseptine uygun olarak, farklı düşünmeye teşvik etmek ve hedef kitlenin ilgisini çekmek amacıyla bir etkileşim projesi tasarlandı. Bağdat Caddesi’nde bulunan bir TEB şubesi önünde gerçekleşen projede, herkesin çok iyi bildiği bir oyun olan Seksek farklı bir yönden ele alındı ve interaktif bir hale dönüştürüldü.

Etkileşim projesinin online videosu hazırlanarak dijital kanallarda yayılımı sağlandı.

03

Wave İstanbul’da

Serginin geleneksel kanallardan yapılacak tüm tanıtımları için billboard tasarımları, gazete & dergi ilanları, şube posterleri ve açıkhava ekranları için prodüksiyonlar hazırlandı.

WAVE İNOVASYON SERGİSİ - 360
04

Beyazıt Salonu

Harbiye Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında kapılarını açan WAVE için katılımcılara bilgi verecek yönlendirme görselleri ve salon giydirme tasarımları yapıldı. Sergi salonu içi ve dışındaki görsel bütünlüğün sağlanması için, konsept özelinde hazırlanan patternler kullanıldı.

WAVE İNOVASYON SERGİSİ - 360
2015
WAVE İNOVASYON SERGİSİ - 360