WEB & MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME
Marka: SOCAR Türkiye
Kategori: WEB & MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME
Tarih: Eylül 2022 - Ekim 2022
SOCAR Türkiye
İki kardeş ülke Azerbaycan-Türkiye arasındaki ekonomik iş birliğinin en güçlü temsilcisi SOCAR TÜRKİYE için sürdürülebilirlik politikalarını, faaliyetlerini ve tüm paydaş iletişimlerini içeren özgün bir kurumsal internet sitesi tasarım ve geliştirme çalışması yapıldı. Site responsive şekilde ve ileri bir içerik yönetim sistemi yazılımı ile geliştirildi. Site içerisindeki görsel içerikler ve prodüksiyonlar hazırlandı.
İncele
Socar Website İçerik.png
Petkim
Sürdürülebilir değer yaratmak için endüstriyel ürünler üreten Türkiye’nin ilk ve tek entegre petrokimya şirketi olan PETKİM için faaliyetlerini ve tüm paydaş iletişimlerini içeren özgün bir kurumsal internet sitesi tasarım ve geliştirme çalışması yapıldı. Site responsive şekilde ve ileri bir içerik yönetim sistemi yazılımı ile geliştirildi. Site içerisindeki görsel içerikler ve prodüksiyonlar hazırlandı.
STAR Rafineri
SOCAR çatısı altında faaliyet gösteren STAR RAFİNERİ için tüm hizmet ve ürünlerini içeren , kurumsal ve görsel kimliğine uygun özgün bir kurumsal internet sitesi tasarım ve geliştirme çalışması yapıldı. Site responsive şekilde ve ileri bir içerik yönetim sistemi yazılımı ile geliştirildi. Site içerisindeki görsel içerikler ve prodüksiyonlar hazırlandı.
BURSAGAZ
SOCAR çatısı altında faaliyet gösteren BURSAGAZ için tüm hizmetlerini tanıtan, müşteri ile iletişimde olmasını sağlayan özgün bir kurumsal internet sitesi tasarım ve geliştirme çalışması yapıldı. Site responsive şekilde ve ileri bir içerik yönetim sistemi yazılımı ile geliştirildi ve online hizmet modülleri entegre edildi. Site içerisindeki görsel içerikler ve prodüksiyonlar hazırlandı.
KAYSERİGAZ
SOCAR çatısı altında faaliyet gösteren KAYSERİGAZ için tüm hizmetlerini tanıtan, müşteri ile iletişimde olmasını sağlayan özgün bir kurumsal internet sitesi tasarım ve geliştirme çalışması yapıldı. Site responsive şekilde ve ileri bir içerik yönetim sistemi yazılımı ile geliştirildi ve online hizmet modülleri entegre edildi. Site içerisindeki görsel içerikler ve prodüksiyonlar hazırlandı.
SOCAR Türkiye Ar-Ge
50 yılı aşkın Ar-Ge tecrübesini parlak fikirlerle buluşturan SOCAR Ar-Ge için faaliyet alanları ve sürdürülebilirlik çalışmalarını içeren özgün bir kurumsal internet sitesi tasarım ve geliştirme çalışması yapıldı. Site responsive şekilde ve ileri bir içerik yönetim sistemi yazılımı ile geliştirildi.
SOCAR Terminal
SOCAR çatısı altında faaliyet gösteren ve Ege’nin en büyük lojistik merkezi olan SOCAR TERMİNAL için faaliyet ve hizmetlerini tanıtan özgün bir kurumsal internet sitesi tasarım ve geliştirme çalışması yapıldı. Site responsive şekilde ve ileri bir içerik yönetim sistemi yazılımı ile geliştirildi. Site içerisindeki görsel içerikler ve prodüksiyonlar hazırlandı.
SOCAR Sigorta
Öncü sigorta ve reasürans firmalarıyla çalışarak müşterilerimize üstün kalitede sigorta hizmetleri sunan SOCAR SİGORTA için hizmet ve ürünlerini içeren özgün bir kurumsal internet sitesi tasarım ve geliştirme çalışması yapıldı. Site responsive şekilde ve ileri bir içerik yönetim sistemi yazılımı ile geliştirildi.