WEB & MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME
Marka: Hillside
Kategori: WEB & MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME
Tarih: Temmuz 2019 - Ağustos 2019
YERYÜZÜNDEKİ CENNET!
“Yeryüzündeki Cennet” olarak nitelendirilen ve artık bir gelenek haline gelen Hillside Beach Club, dopdolu dünyasını web sitesine taşıdı.
İncele
1.png
TASARIM BİLEŞENLERİ
2016 yılında yayına aldığımız Hillside Beach Club web sitesinin, günümüz teknolojisine uyum sağlayacak ve markanın her geçen gün kendini geliştiren içeriğini yansıtacak bir güncelleme ihtiyacı bulunuyordu. “Feeling Good” mottosunu vurgulayarak ilerlenen tasarım sürecinde, markanın yüksek enerjisini aktaracak zengin içeriklerin kullanıldığı bir konsept oluşturuldu. Özgün tasarım, yaratıcı içerik ve aplikasyon rahatlığındaki navigasyon ağı sayesinde markanın tüm atmosferi web sitesine yansıtıldı.
1.png
RESPONSIVE TASARIM & YAZILIM
Hem yerel hem de global mobil kullanıcı oranı yüksek olan sitenin kullanıcı deneyimi ve arama motoru optimizasyonu ön planda tutularak hazırlanan yeni yüzünde, tüm ekran çözünürlüklerine uyum sağlayan, kolay ve devamlılığa sahip bir UX tasarımı oluşturuldu.
3.png
GÜNCEL İÇERİK
5 farklı dilde yayına alınan web sitesi üzerinden Feel Good Stories blog sayfasına ve Hillside Beach Club rezervasyon motoruna direkt olarak erişim sağlanırken, web sitesine entegre edilen yazılımlar sayesinde markanın en güncel YouTube videolarına ve e-bülten içeriklerine ulaşılabiliyor.
3.png