HILLSIDE BEACH CLUB

This way to paradise

“Yeryüzündeki Cennet” olarak nitelendirilen ve artık bir gelenek haline gelen Hillside Beach Club, dopdolu dünyasını web sitesine taşıdı.

HILLSIDE BEACH CLUB
01

Tasarım bileşenleri

2016 yılında yayına aldığımız Hillside Beach Club web sitesinin, günümüz teknolojisine uyum sağlayacak ve markanın her geçen gün kendini geliştiren içeriğini yansıtacak bir güncelleme ihtiyacı bulunuyordu.

“Feeling Good” mottosunu vurgulayarak ilerlenen tasarım sürecinde, markanın yüksek enerjisini aktaracak zengin içeriklerin kullanıldığı bir konsept oluşturuldu. Özgün tasarım, yaratıcı içerik ve aplikasyon rahatlığındaki navigasyon ağı sayesinde markanın tüm atmosferi web sitesine yansıtıldı.

HILLSIDE BEACH CLUB
02

Responsive Tasarım & Yazılım

Hem yerel hem de global mobil kullanıcı oranı yüksek olan sitenin kullanıcı deneyimi ve arama motoru optimizasyonu ön planda tutularak hazırlanan yeni yüzünde, tüm ekran çözünürlüklerine uyum sağlayan, kolay ve devamlılığa sahip bir UX tasarımı oluşturuldu.

HILLSIDE BEACH CLUB
03

Güncel İçerik

5 farklı dilde yayına alınan web sitesi üzerinden Feel Good Stories blog sayfasına ve Hillside Beach Club rezervasyon motoruna direkt olarak erişim sağlanırken, web sitesine entegre edilen yazılımlar sayesinde markanın en güncel YouTube videolarına ve e-bülten içeriklerine ulaşılabiliyor.

www.hillsidebeachclub.com
2019
HILLSIDE BEACH CLUB